Wyszukiwarka

Aktualności

Sokół razi nieskutecznością, porażka z JKS-em

• autor: mateusz.9, 2014-09-12 21:22

Niestety na własnym stadionie Biało-Niebiescy przegrywają z JKS-em Jarosław 1:0. Z powodu opadów deszczu mecz odbywał się w bardzo ciężkich warunkach, często piłka zatrzymywała się na wodzie co utrudniało zawodnikom oby drużyn rozgrywanie akcji.  Jest to druga porażka z rzędu w której Sokół nie strzela bramki i traci ją w pierwszych 5 minutach gry.  Dużym mankamentem jest skuteczność która pozostawia wiele do życzenia, Sokół w tym spotkaniu przeważał przez większość czasu gry, stworzył kilka znakomitych sytuacji, których niestety nie wykorzystał. Dodatkowo w 85 minucie rzut karny przestrzelił Paweł Adamczyk. Po końcowym gwizdku ważna jest tylko jedna statystyka, bramek, a w niej JKS okazał się lepszy i wywiózł 3 pkt.

SOKÓŁ: Kukulski - Siwyj, Skała, S.Padiasek, M.Padiasek - Bigas, Wilusz (69' Wróbel), Hass (83' Bursztyka) - Dziekan (64' Stefan), Adamczyk (87' Jędryas), Malyk