Wyszukiwarka

Aktualności

Avia zatrzymała Sokoła, pierwsza porażka

• autor: mateusz.9, 2014-08-24 17:47

Niestety  porażką 1:0 zakończył się wyjazdowy mecz Sokoła z Avią Świdnik. Bramkę nasza drużyna straciła w ostatniej minucie pierwszej połowy. Wynik mógł być odwrotny gdyż  chwilę wcześniej po zderzeniu bramkarza gospodarzy z własnym obrońcą jeden z napastników Sokoła nie skierował piłki do pustej bramki a Avia przeprowadziła skuteczną kontrę. Pierwsza porażka stała się faktem, ale gra toczy się dalej i Biało - Niebiescy muszą już się skupić na Lubliniance, która podejmiemy na własnym stadionie w najbliższą niedziele.

Z powodu kontuzji po zderzeniu się głowami z rywalem w 60 minucie Damian Skała musiał opuścić boisko.

SOKÓŁ: Kukulski - Siwyj, Skała (60' Zajchowski), S.Padiasek, M.Padiasek - Bigas, Wilusz, Malyk (46' Hass) - Dziekan (78' Stefan), Adamczyk, Jędryas (55' Wróbel)

Żółte kartki: Malyk