Wyszukiwarka

Aktualności

Kolejny wyjazd, tym razem Świdnik

• autor: mateusz.9, 2014-08-22 22:51

W IV kolejce Sokół czeka kolejny wyjazd, tym razem Biało - Niebiescy jutro (sobota) tj. 23.08.2014 r. pojadą do Świdnika gdzie o godzinie 17:00 spotkają się z gospodarzem meczu Avią. W ostatniej kolejce także u siebie, Avia nie najlepiej rozpoczęła historię na nowym stadionie, przegrywając z Izolatorem 2:3. Sokół po trzecim kolejnym zwycięstwie, tym razem z Wisłoką w Dębicy 1:2, jest wiceliderem i jedzie na trzeci wyjazd w sezonie natomiast nasz sobotni rywal plasuje się na 9 miejscu.

Walczyć Sokół walczyć !

Początek meczu: sobota, 23 sierpień  godz: 17:00.
_______________________________________________
Nie zagrają:  Łukasz Bursztyka (kontuzja)
Kadra na mecz: Bramkarze: Kukulski, Szczybyło, Obrońcy: Skała, Siwyj, S. Padiasek, M. Padiasek, Ożga, Pomocnicy: Zajchowski, Bigas, Wilusz, Stefan, Flis, Malyk, Dziekan, Napastnicy: Hass, Adamczyk, Jędryas, Wróbel

autor: ~sokol 2014-08-24 12:05:12

avatar A co maja jechac? porazka to tez wynik. na pewno pechowy bo bylismy druzuna duuuzo lepsza ale jak to juz bywa nie zawsze przeklada sie to na wynik koncowy.Walczyc SOKOL walczyc !!!

autor: ~obiektywny 2014-08-24 14:39:32

avatar drużyną lepszą ? Avia ustawiła się z tyłu i czekała na was i tyle. 3 sytuacje w całym meczu mieliście, 2 w pierwszej połowie i 1 wolny w drugiej.

autor: ~ss cz I 2014-08-24 14:49:07

avatar niestety przegraliśmy przez brak skuteczności i tyle w tym temacie, gdybyśmy w pierwszej połowie strzelili połowę ze stuprocentowych sytuacji avia nie istniałaby w drugiej połowie tak samo jak nie istniała w pierwszej, a tak strzelili gola z przypadkowej kontry i praktycznie całą drugą połowę grali na czas P.S. pierwsza połowa sokoła była najlepszą z całych 4 kolejek wszyscy grali bardzo dobrze z wyjątkiem jędryasa nie rozumiem dlaczego trener go wystawia w pierwszym składzie wyraźnie odstaje od reszty o co najmniej jedną klasę

autor: ~ss cz II 2014-08-24 14:52:15

avatar jeszcze nie jeden mecz przegramy w ten sposób bo taka jest piłka i nie ma się co pastwić nad drużyną, po za tym ciekawy jestem ilu kibiców gdy spojrzało na terminarz przed rozpoczęciem sezonu po 4 kolejkach spodziewało się 9 pkt?

autor: ~kibic 2014-08-24 15:18:26

avatar Dlaczego na tej stronie nie ma choćby składów, w jakich występowały oba zespoły? Używanie cały czas hasła ,,walczyć, Sokół, walczyć,, jest może i potrzebne, ale do diabła chciałoby się przeczytać coś więcej!!! Tymczasem awizowany jest już mecz z Lublinianką, a o meczu z Avią ani widu, ani słychu! Popatrzcie na inne strony III-ligowych klubów!